לייעוץ משפטי ללא התחייבות :  

054-4442525 | 03-5613844 | 03-5613899

כיצד אפליקציות נבונות יסייעו לך בזמן תאונת דרכים

קרה לכולנו

מכיר את זה שאתה יושב לך בנחת באוטו וממתין. חושב לעצמך "פקק קטן לא משהו ארוך או קריטי, חמש דקות אני בבית, פושט מעלי את היום הזה והולך לבלות עם המשפחה, קצת טלביזיה ארוחת ערב, לא משהו מיוחד", מתכנן לעצמך ערב רגוע ושיגרתי בבית ובום! מישהו נכנס בך מאחור. "לא זה לא קורה לי" אתה ממלמל מתחת לשפם ומרגיע את עצמך...אבל בפנים אתה גועש ורועש ורואה לפניך את הימים שתשרוף עכשיו במוסכים ובשיחות מול חברות הביטוח והכסף שתצטרך להוציא בלי שתכננת. התחושה היא פשוט חוסר אונים וזה עוד לפני שהנהג השני התנצל (במקרה הטוב) או גרוע יותר צעק קילל והתעצבן עליך (אז מה אם הוא נתקע בך)

עורך דין תעבורה

תאונת דרכים היא סיטואציה לא נעימה שיכולה לגרום למתח ,בלבול וחוסר אונים. ההתמודדות עם רגעים אלו היא קשה ומומלץ להיעזר בליווי של עורך דין תעבורה מוסמך המתמחה בתחום התעבורה שינחה אותך כיצד להתנהל. על מנת שעורך דין תעבורה יוכל לעזור בצורה מרבית הפניה אליו צריכה לכלול פרטי מידע על התאונה כמו מיקום, האם יש או אין נפגעים וכ"ו. 

אפליקציית "ביטוח בדרכים"

כיום קיימת אפליקציה שמיועדת לסייע בהתמודדות עם תאונות דרכים ובאיסוף המידע הנדרש הנקראת "ביטוח בדרכים". את האפליקציה השיק אגף שוק ההון במשרד האוצר והיא מסייעת במגוון כלים חיוניים הכוללים: 
  • מה לעשות מרגע התאונה. במידה ויש או אין נפגעים, למי יש להתקשר כולל לחצני חיוג מהיר למד"א או למשטרה, מה לא לעשות במצב זה ועוד.
  • כלים לאיסוף מידע הכוללים טופס דיווח תאונה, אפשרות דרך האפליקציה לצילום תמונות ממקום התאונה, הקלטת עדויות ועוד.
  • ניתן דרך האפליקציה לשלוח את פרטי התאונה המלאים לכל מי שנדרש כמו חברת הביטוח, עורך דין תעבורה ושירותי דרך.
להורדה חינם:
 אייפון
 אנדרויד 

בנוסף ישנן הרבה אפליקציות דומות של ספקים שונים, חלקן בתשלום. אשמח לעזור בכל שאלה. 
לחזרה לדף המאמרים או לדף הבית וכן ליצירת קשר
 
 
 
 
האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים