דף הבית

אודות המשרד

מאמרים

שאלות ותשובות

מכתבי לקוחות

צור קשר

משרד עו"ד רוני אברמוביץ' פועל מתוך שליחות ומתוך מחויבות ללקוח, כשבבסיס שירות זה מיושמים ערכי המקצוענות והמסירות, המצוינות והיצירתיות, נחישות וחתירה מתמדת להשגת יעדי הלקוח, תוך עשייה משפטית איכותית.

054-4442525

 
    נהג חדש
    מהירות מופרזת
    עורך דין תאונות דרכים
    פסילה מנהלית
    השבתה מנהלית של רכב
    המכון הרפואי
    דו"חות תנועה
    שיטת הניקוד
    נהיגה בשכרות
    נהיגה תחת השפעת סמים
    הסדרי טיעון
    דף פייסבוק

עורך דין תעבורה ובטיחות בדרכים

עורך דין לתעבורה

עו"ד לתעבורה הוא עורך דין אשר עוסק בכל תחומי התעבורה השונים, החל מעבירות תנועה קטנות, דרך תאונות דרכים ועד לעבירות פליליות בתעבורה. תפקידו של עורך דין לתעבורה הוא להגן על אדם שמואשם בעבירת תעבורה כלשהי, או לחילופין לתבוע אדם על עבירת תעבורה, במקרים מסוימים. תחום התעבורה הוא תחום מורכב, מלא בחוקים שונים אשר נתונים לעיתים לפרשנויות מגוונות. חקירה של תאונות או של עבירות תנועה היא מורכבת, ולכן גם עבודתו של עורך הדין מורכבת ומעניינת.

 

תחומי העיסוק של עו"ד לתעבורה

למעשה, אף אדם אינו רוצה להזדקק לשירותיו של עורך דין לתעבורה. אולם מקרים רבים עלולים לגרום לנהג לפנות לעורך דין כזה. דוחות תנועה, למשל, מחולקים במקומות רבים, ולא תמיד בצדק. נהג שקיבל דו"ח תנועה שאינו מוצדק, לדעתו, יכול לפנות לעורך דין לתעבורה על מנת לערער על הדו"ח. עו"ד לתעבורה מסייע גם בכל מקרה שבו הנהג מואשם, כאמור, בעבירת תעבורה כלשהי, למשל – נהג חדש שנסע ללא מלווה, נהג שנסע במהירות מופרזת, נהג שנתפס על נהיגה בשכרות, ועוד. באמצעות עורך דין לתעבורה ניתן גם לערער, למשל, על השבתה מנהלית של רכב שנקבעה מסיבה כלשהי.

 

הימנעות מתאונות

תאונות דרכים הן הנושא אולי השכיח ביותר אשר מגיע לפתחו של כל עורך דין לתעבורה. לצערנו, תאונות דרכים מתרחשות בכל יום, מספר פעמים. לעיתים תאונות דרכים הן קלות, ומסתכמות בפגיעה קלה של הרכב, ולעיתים, לצערנו, מדובר בתאונות דרכים חמורות אשר גורמות לנזקים בנפש. כך או כך, עו"ד לתעבורה עוסק בכל סוגי התאונות. חשוב לזכור, כי פניה לעורך הדין אינה פיתרון קסם אשר מבטל את העובדה שהתרחשה תאונה. מומלץ מאד לפעול באופן שיקטין ככל האפשר את הסיכויים לתאונת דרכים מלכתחילה. לכן, חשוב מאד לשמור על כל חוקי התנועה והתעבורה, אשר נקבעו על מנת להגן על הנהגים, הנוסעים והולכי הרגל. לא לנסוע במהירות מופרזת, לא לשתות משקאות אלכוהוליים לפני נהיגה וגם לדאוג למנוחה מספיקה כדי למנוע נהיגה לא ערנית או הירדמות בזמן הנהיגה.

מאחל לכם נסיעה בטוחה וטובה ושתגיעו ליעד שאליו רציתם. ואם במקרה משהו השתבש, שימוש בשירותי יכול תמיד לעזור ולהפחית את הקנס. בברכת דרך צלחה, רוני אברמובי'ץ – משרד עורכי דין.

 

למאמרים נוספים לחץ כאן ולדף הבית כאן

 לייעוץ ומידע ראשוני ללא עלות השאירו פרטים ונחזור אליכם - מלאו פרטים

כתובת: רחוב הארבעה 8 תל אביב, אימייל: ronnie.abramovitch@gmail.com  אתר:  www.ar-law.net