לייעוץ משפטי ללא התחייבות :  

054-4442525 | 03-5613844 | 03-5613899

"אמת ומשפט שלום שפטו בשעריכם" (זכריה ח, טז') 


משרד עו"ד רוני אברמוביץ' פועל מתוך שליחות ומתוך מחויבות ללקוח, כשבבסיס שירות זה מיושמים ערכי המקצוענות והמסירות, המצוינות והיצירתיות, נחישות וחתירה מתמדת להשגת יעדי הלקוח, תוך עשייה משפטית איכותית.

עניני תחבורה הם משהו שנוגע לכולנו. 

אין אדם שלא עשה בחייו לפחות עבירת תנועה אחת: נסע במהירות מופרזת, לא עצר בעצור וכדומה. אך מקרים מסוימים, גם כאלו שנגרמו בשל חוסר תשומת לב בלבד, יכולים להסתיים בהזמנה לבית המשפט ובעונש לא קל – אפילו עד מאסר בפועל.

במקרים כאלו, אתה זקוק למישהו מקצועי לידך, שיידע כיצד להוציא אותך מהבוץ. אתה זקוק לשירותיו של משרד מקצועי, מומחה לדיני תעבורה. משרד עו"ד רוני אברמוביץ', הוא בדיוק הכתובת הנכונה בשבילך. זהו משרד אשר מרכז את כל מאמציו בתחום זה. אנשי המשרד מעורים בכל חוק או תקנה, כל עדכון וכל שינוי בעולם התעבורה. עד היום, טופלו בין כותלי המשרד שלל תיקי תעבורה, פשוטים ומורכבים כאחד.

אתר האינטרנט של משרד עו"ד רוני אברמוביץ' נועד, בראש ובראשונה, לך.

הוא הוקם במטרה לספק לך מידע ראשוני וחשוב על מקרים נפוצים שמתרחשים על הכביש, איתם מתמודד כמעט כל אדם, ולעדכן בכל שינוי חשוב בקובץ דיני התעבורה – שינוי שיכול להיות ההבדל בין הרשעה לזיכוי. כאן תוכל לקרוא בהרחבה על עבירות שונות ומשמעותן, על דרכי הטיפול במקרים כאלו ואחרים, על האפשרויות להמתקת עונשים וביטולם ועל החשיבות שבשכירת שירותיו של עורך דין לתעבורה.לדף הפייסבוק שלי לחץ כאן.

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים